کافه رستوران ارغوان

کافه رستوران ارغوان، از رستوران‌های خوب جاده چالوس است که غذاهای باکیفیت و تازه را در محیطی شیک و دنج پیشکش مهمانان خود می‌کند. این مجموعه که پیش‌تر با عنوان «رستوران یوسف» فعالیت می‌کرد، در سال ۱۳۹۴ کار خود را با نام رستوران ارغوان آغاز کرد و از آن زمان مشغول خدمات‌رسانی است.

آلاچیق های کافه رستوران ارغوان

امکانات رستوران ارغوان

رستوران دارای آلاچیق‌های چوبی ۶، ۹ و ۱۲ نفره با چشم‌اندازی به کوهستان است که به گرمایش از کف و سیستم خنک‌کننده اسپیلت مجهز هستند و ضمن استراحت می‌توانید غذا و چای و قلیان سفارش دهید. یکی از نقاط قوت رستوران ارغوان جاده چالوس، پخش موسیقی زنده از ساعت ۹ شب تا ۱۲ شب در روزهای پایانی هفته است که لذت حضور در این محل و صرف غذا را خاطره‌انگیزتر می‌کند. انواع غذاهای سنتی و ایرانی نظیر چلو کباب برگ، چلو کباب بختیاری، چلو کباب لقمه، دیزی مخصوص و همین طور غذاهای فرنگی در منوی رستوران ارغوان وجود دارد.

کافه گیم ارغوان

به‌ لطف پارکینگ اختصاصی مجموعه توریستی ارغوان با ظرفیت 80 خودرو دیگر نیازی نیست نگران جای پارک باشید. از آنجا که این مجموعه در فاصله بسیار نزدیکی به کرج و تهران قرار دارد، حتی اگر مسافر شمال هم نباشید، می‌توانید سری به اینجا بزنید و از غذاهای آن نهایت لذت را ببرید؛ ضمن اینکه در کنار آلاچیق‌های چوبی امکان استفاده از کافی‌شاپ و چای‌خانه سنتی و قلیان نیز وجود دارد.

سالن پذیرایی این مجموعه نیز برای برگزاری مراسم عروسی و جشن‌ها مناسب است. ضمن اینکه مجتمع اقامتی گردشگری ارغوان، چهار هتل‌آپارتمان به‌صورت سوئیت‌های لوکس با امکانات کاملا مجهز دارد.